Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС - аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: - Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.
Щирлиц 6,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, предпишете ми нещо друго за паметта! Че тези МЕЗИНТРОСГРУПИНРУЗДОПЕРИНОТИНАТ и ТРУХСПРИНТОДИНОКРУЗИАНУСФЕН не ми помагат! - Вуте, бегаи, бегай бърже, тъща ти се удавила у кладенеца у дворо! - А, ние от кладенецо вода не пием. Ако искате да видите как би изглеждал края на света, да бяхте излезли на улицата в 8 часа сутринта на първи януари ;) Един мъж гледал на село кокошки. Имал и петел, който обаче бил много разгонен и постоянно осеменявал кокошките. Те пък не снасяли много яйца и стопанина се ядосвал на петела. Един ден го хванал и му казал: - Слушай к’во пернатко, ако не спреш да чукаш кокошките по цял ден, ще те сложа във фризера. Петелът изобщо не отразил селянина и човекът се принудил да го прибере в хладилника. След два дни от вътре се чул странен шум. Отишъл да провери, отворил вратичката, а вътре петела хванал една замразена кокошка и пее: - Леденоо момиче, със пръсти ледени..! Из доклад на МВР: - Вчера висящата на стената пушка на гражданина Сидеров внезапно гръмнала. Тъщата на гражданина Сидеров избегнала изстрела, но получила удар с приклад по гърба.