Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В резултат на усложнената обстановка в Ирак пратили министър Свинаров е базата ни в Дивания. През цялото време от кацането си министърът стоял без да си показва носа навън и припирал да си ходи. Пратили му психолога на батальона, който го попитал: - Г-н министър, защо не се показвате навън и искате да си отпътувате? Страх Ви е от терористи ли? - Не, ни най-малко. - Тогава от случайни изстрели на съюзниците? - И от това не. - А какво тогава? - Получих анонимен мейл, че докато съм тук жена ми е попаднала в приятелски огън и бързам да се прибера, за да дам пресконференция по случая.
Разни 1,956 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов при фризьора: - Подстрижете ме късо, но да не приличам на бандит. Хората се плашат... - А опитахте ли да се бръснете по-често? - Моят мъж всяка сутрин бяга против инфаркт! - При коя? Пилотът на самолета обявява: - Дами и господа, добре дошли на борда на нашия Ту154-б! Сред пътниците се чува уплашен глас: - Ужас! Попаднал съм на бета-версия! - Какво става с теб, приятелю?! Целия изцапан, насинен, дрехите скъсани. Нека да те изпратя до вас.. - Аз оттам идвам... Отива един човек за риба. Намерил едно закътано място, замаскирал се хубаво, седнал удобно и хвърлил въдицата. Седи и чака. По едно време чува някакъв глас отдалече - "Ходи се шибай!" Уплашил се човека, че някой му крещи на него, наострил уши. Този път от по-близо отново се чува "Ходи се шибай!". Човекът бързо събрал въдиците и се приготвил да бяга. Изведнъж гледа - по реката плува лодка, а вътре някакъв дебил гребе с лъжици. - Абе, човек, защо гребеш с лъжици? - попитал той учуден. - Ходи се шибай!