[01:47:26] Десита Крумова: Късно вечерта майка уговаря малкото си хлапе да си ляга:
- Хайде, стана време за сън! Виж и по телевизията леличките вече
започнаха да се събличат.
Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел:
- Добре, добре, добре! Ей-й много добре!
Пациентът се изнервил и попитал:
- Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте \"добре\"?
Докторът:
- Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.