Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Моята жена спи с монтьор! - Как разбра? - Намерих гаечен ключ в леглото си. - Значи, моята пък спи с автобус. - А ти как разбра? - Намерих шофьор в леглото.
Семейни 3,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един французин кротко си закусвал в хотела с франзела, кроасани, конфитюр и масло. До него седнал един американец, който нагло го гледал и си дъвчел дъвката. Поседял американецът, позяпал в чинията на французина и попитал: - Абе вие, французите, целия хляб ли ядeте? Французинът го погледнал и смутено казал: - Да, защо? - Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани и ги изнасяме за Франция. Французинът продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново: - А ти и конфитюра ли ядеш? - Ъхъ - промърморил, човечецът. - Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим на конфитюр и го изнасяме за Франция. Французинът вдигнал глава и казал: - Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате? А американецът уверено казал: - Как какво, хвърляме ги. - А ние във Франция ги събираме, преработваме ги, правим дъвки и ги изнасяме за Щатите. През нощта малко момиченце казва на майка си. - Мамо, искам пиш. Майката отговаря: - Спи, дъще. И аз искам, ама откъде ще го намерим по това време... Момче и момиче лежат в спалнята след секс. Момичето си казва полугласно: - Най-после го направих! Вече не съм девствена! Винаги съм искала първият път да бъде с някой, когото обичам! Момчето изненадано казва: - Наистина ли?! Значи наистина ме обичаш... - О, Боже, не, просто ми писна да чакам! Вървят една голяма бяла мечка и едно малко бяло меченце. По едно време меченцето попитало: - Мамо, ама ние наистина ли сме бели мечки? - Да, сине, ние сме големи, истински полярни бели мечки. Повървели още няколко метра и малкото пак пита: - Мамо, ама и татко ли е бил голяма полярна истинска бяла мечка? - Да, моето момче. Баща ти беше един огромен бял мечок. Пак вървят, вървят и малкото по едно време пак пита: - Мамо, сигурна ли си, да не сме някакъв друг чешит мечки, не бели. - Абе бели мечки сме бе, сине. Ама ти защо толкова се интересуваш? - Мамо, студено ми е ма, мамо. Иванчо попитал Марийка: - Марийке, какво е това между краката ти? Марийка казала: - Контактче. След това тя попитала: - Иванчо, а това между твоите какво е? Той отговорил: - Щепселче. Иванчо пак пита Марийка: - Какви са тея балони? - А, това са крушки - отговорила Марийка. Иванчо казал пак: - Марийки, дай да вкарам моя щепсел в твоя контакт и да видим, дали сме направили електрическата система правилно.