Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Всички са продажници! - каза Волен Сидеров и се качи на чисто новия шевролет.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Шофьори
Картина от XIX век: "Запорожци пишат писмо на султана". Картина от XX век: "Запорожци пишат писмо на Мерцедес".
Шофьори
03.10.2017
4,178 прегледа
Следващ →
Още вицове
Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита пилота как е успял да я премести и той отговаря: - Казах й, че първа класа не лети за там където тя отива…
Жена говори с мъжа си: - Скъпи, детето вече порасна, трябва да му се обяснят някои работи за любовта, за секса... Но за да не се стресира изведнъж, започни по заобиколен път. Разкажи му за пчеличките, пеперудките и т.н. Мъжът отива в другата стая при сина си и направо го пита: - Иванчо, нали помниш вчера, докато майка ти я нямаше какво правихме с онези двете русите какички? - Помня тате, такова нещо не се забравя... - Е, същото е при пчеличките и пеперудките..
Внук, който е прекарал цялото лято при баба си на село, мери кръвно по-добре от личния доктор.
Много ми харесва героинята на романа на Лев Толстой "Война и мир", особено когато танцува на бала с Щирлиц. Из ученическо съчинение
Много ми се иска да ставам в 6 сутринта, да излизам за крос и да се храня правилно. НО АЗ СЪМ ПО-СИЛЕН ОТ ЖЕЛАНИЯТА СИ!