Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Когато Чък Норис влезе в магазин за обувки и го попитат за размер, той отговаря "Италия".
Любими Герои 3,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато отхапеш ябълка, винаги е по-приятно да видиш в нея цял червей, отколкото половинката му. Маймуните са взели за заложник директора на зоопарка. Настояват за човешки условия. Пътен полицай в Дъблин спрял пиян шофьор малко след полунощ. - Извинете, господине - като надникнал през прозореца на колата, казал полицаят. - Пили ли сте? - Естествено - отвърнал шофьорът. - По обяд обърнах пет половинки гинес с приятелите си, после се прехвърлих в бара на ОМали и цял следобяд пих уиски с бира за разредител. После ударих шест двойни брендита и накрая изпих няколко чаши с едни стари приятели, просто за компания. След това закарах един от приятелите си вкъщи и изпих няколко кутии бира там, защото не беше учтиво да му откажа. - Разбирам - казал полицаят. - Боя се, че ще трябва да ви помоля да слезете от колата и да надуете балона. - Защо? - попитал пияният. - Не ми ли вярвате? В Германия в една дискотека влиза руснак облечен в бяла тениска с надпис "Турците имат три проблема". Kъм него се приближава един турчин и му казва: -"Ти какво, проблеми ли си търсиш"? Руснакът спокойно му отговаря: - "Това е вашият първи проблем, агресията. Вие винаги създавате конфликти на празно място"... След дискотеката, отвън, руснака го чакат група турци: -"Ела сега да видим, дали ще бъдеш толкова отворен срещу всички нас"! Руснака пак спокойно им отговаря: -"Това е вашият втори проблем, вие не умеете да решавате конфликтите си сами и винаги събирате своите дори и за най-малкия повод"... - "Сега ще те накараме да съжаляваш за твоите думи!"- викат турците и вадят ножовете... -"Това е вашият трети проблем"- пак спокойно им отговаря руснака,"вие винаги идвате на престрелка с ножове"... - Ще дойдеш ли с нас да се напием на Нова година? - Не, ще бъда вкъщи... освен ако не се скарам с жената. - Постарай се, все пак е Нова година!!!