Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго и Айшето се женят. През първата брачна нощ Манго казва: - Айше, а дано да си девствена! Айше: - А дано, ама надали.
Цигани 4,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама ! Двама алпинисти изкачвали висок връх, но единият малко заеквал. По средата на изкачването той почнал да заеква нещо. Другият му казал да изчака докато се качат до горе. Качили се те, и заекващият казал: - З-забравихме п-палатките д-долу. Тръгнали да слизат, но по средата онзи пак се мъчел да каже нещо. Другият пак му казал да изчака. Слезнали долу и заекващият казал: - Х-хе, м-майтап, б-бе! Покрай протестите в МВР се разбра, че има служителите в гражданската администрация, които получават заплати по 300лв. Специализираните органи разследват възможно ли е с тези пари да се живее, за кой всъщност (ако)работят тези хора... Една мутра всяка вечер като си лягала слагала две чаши на нощното шкафче, едната с вода а другата празна. Защо? - Защото през нощта като се събудел можело да му се препие вода, ама можело и да не му се пие. От книгата за похвали и оплаквания в Макдонладс: "Ура! Запекът ми мина!.."