Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- От какво умрял шефа на Макдоналдс? - Като видял от какво се правят хамбургерите им...
Разни 1,550 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Славчо, вчера чуках гаджето ти! - Ха! Така й се пада на мръсницата! Компанията SEGA направила игрален автомат, на който играчът се бие с Чък Норис. При пускане на монета на екрана веднага се изписва "You Lose". Това е бил най-известният игрален автомат на SEGA. Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!" Прибира се един мъж. И какво вижда - на леглото жена му лежи гола, а пред леглото един със смъкнати гащи. Като видял съпруга, онзи със смъкнатите гащи, казал: - Госпожо, казвам Ви за последен път, ако не си платите сметката за телефона ще се изсера ей тука. Чета в пресата, че Бойко Борисов бил нашенския Робин Худ и точно получавам: Вървял си един бедняк през Шеруудската гора.Изневиделица пред него се изправил Робин Худ, мръсен и брадясал.Странникът си глътнал езика. - Не се плаши -рекъл Робин Худ- аз взимам от богатите и давам на бедните.Ето ти една торба жълтици! -Аз съм богат, аз съм богат-заподскачал от радост беднякът, но мощен удар в зъбите го свалил на земята.Над главата му се надвесил Робин Худ: -Казах ли ти, че взимам от богатите и давам на бедните-давай торбата с жълтиците!