Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Канибалите хванали няколко корабокрушенци, строили ги в редица и командват: - На \"първо\" - \"второ\", преброй се!
Канибали 2,832 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз съм българче... - Ай стига си се оплаквал бе! Каква е разликата между бедния и богатия швейцарец? Разликата е в това, че бедния си мие на сутринта сам Мерцедеса. Две мутри с чела по два пръста стоят в кафенето и пият уиски. Влиза техен приятел, но с чело четири пръста: - Леле, Пешо, к`во е т`ва чело бе? - Силикон, братче, силикон! - Щеше да е хубаво. Холмс, ако се намери средство, което да променя престъпниците. Взимаме един крадец, закоравял престъпник и баммм! - става честен човек, опора на обществото... - Но, Уотсън! Честните демократични избори не вършат ли същата работа? Ирландски бар. Двама седят на бара и си приказват: - Откъде си? - От село Блекстоун. - Ха, какво съвпадение, и аз съм оттам! И на коя улица живееш? - Оук драйв. - Бре, съвпадение! И аз така. А как се казва баща ти? - Шон. - И моя. А майка ти? - Присила. - Егати съвпадението, и моята. И на кой номер на улицата живееш? - 97. - И аз... Случаен посетител на бара поразен пита бармана: - Какво става тука? - А, нищо особено, братя О`Шонъри пак са се напили като копачи.