Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една българка се обажда на приятелката си: - Скъпа, посъветвай ме какво да правя. Моят нали преди две години отиде в Америка и сега ме вика да отида с двете деца. - Ама ти си луда! - обадила се приятелката й. - И още стоиш. Какво чакаш, стягай багажа! - А бе, то да замина, ама децата станаха четири!
Семейни 3,161 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж паркирва колата си пред блока и пише на една бележка,радиото не работи,прозорците са строшени и двигателя е повреден.На сутринта излиза и вижда,че на бележката пише, тогава за какво са ти гумите. Жена казва на сина си: - Иванчо, донеси десетина чинии, че искам да питам нещо баща ти. На един мъж детето му било сляпо. Отишал на врачка и тя му казала: - Детето ще пргледне тая вечер, но и бащата ще умре. Човека кво да прави - отишал в крачмата уж да умре без болка, пукал, пукал две ботилки изпукал, не го хваща... Излязал от кръчмата и почнал да се хвърля на улицата пред колите да си отиде по бързо, но нито една кола не го блъснала. Прибира се човека... звъни на вратата, жена му отваря запъхтяна и му вика: - Аре бе, комшията умря, детето прогледна, тебе още та няма! - Какво може най-добре да прави за вечеря блондинката? - Резервация! Няколко дни след сватбата булката се обажда на майка си: - Никога повече няма да се омъжа за журналист! - Какво е станало, дъще? Все пак той е хубав съпруг. - Какво е станало ли?! Публикувал е във вестника любовните писма, които съм му писала преди сватбата. - Не се ядосвай, това трябва да те ласкае. - Но, мамо, той ги е публикувал на страницата с хумора!