Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Ще вечерям със стар приятел." - д-р Ханибал Лектър.
Бисери 3,259 прегледа
Следващ →

Още вицове

Facebook е като McDonald’s - уж никой не го харесва, пък когато и да отидеш, винаги е пълно с народ... Човек се учи от грешките си. Умния човек се учи от грешките на другите. След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: - Кво стана? Къде ти е ръката? - Абе снощи се натряскахме свински - от полунощ нататък всичко ми се губи - и сутринта се събуждам и гледам - на ръката ми спи едно женище - 100 кила и грозна като смъртта! - И кво? - Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка! Две блондинки си вървели по една пътека.Едната казала: - Това е еленова пътека. А другата: - Това е меча пътека. И най-сетне минал влакът и ги премазъл. Бивш катаджия,за коледа си поставя във вилата бракуван светофар. Комшийката,през оградата: - Що ти е туй нещо бе Гошо,хората елхи си слагат,пък ти светофар? - Абе те и двете мигат със шарени лампички,но от елхата никога нищо не съм получавал,а светофара всеки ден ми носеше късмет!