Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах!
Семейни 3,301 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Славчо: "Ако обичаш филми с хепи енд - гледай... порно!" Мъж седи дълго пред лекарски кабинет и чака да излезе жена му. Накрая не издържа и нахълтва в кабинета. Заварва доктора и жената на кушетката. - Ти кво правиш с жена ми, бе? - А, нищо-нищо, меря и температурата - нахакано отвръща доктора. Мъжът вади от джоба си пистолет и казва: - Мери, мери, само се моли, когато свършиш и извадиш термометъра на него да е изписана температурата с цифри.... На чукчи му дали обзаведен апартамент в Москва. След време приятели му дошли на гости, за да разгледат апартамента. Влизат в хола и що да видят - всички мебели изнесени, а хола боядисат в зелено. - Какво е това? - попитали те - Тайга - отговорило чукчито Влезли в спалнята. И тя била празна и цялата зелена. - Какво е това? - Тайга. Същото се повторило и в кухнята. Накрая влезли в банята, но там били струпани всичките мебели. - Какво е това,бе? къде ще пикаеш? - Еее! Тайга большая! По време на изпит се оказва, че студентът не знае нищо. Накрая, за да не пише двойка професорът поставя такова условие: - Колега, ако успеете да ми зададете такъв въпрос, на който да не мога да отговоря, ще Ви пиша тройка. Студентът помислил малко, и накрая попитал: - Според вас, възможно ли е крава да забременее от човек? Професорът мислил доста дълго, и накрая решил да се посъветва с другите си колеги. Излязъл от кабинета и попитал първите, които срещнал: - Колеги, според вас възможно ли е крава да забременее? Професорите го погледнали изпод очилата си и възкликнали: -Боже Господи, колега, в какво сте се забъркал? ? ? - Една жена игнорирам вече два месеца, а тя все пише или звъни, не спира! - Що я игнорираш, не те ли кефи? - Мъжът й не ми се кефи!