Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
И се завърза между тях приятелска стрелба.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Какво ще стане ако двама англичани попаднат на самотен остров? Никога няма да си проговорят, защото никой не ги е запознал!
Любими Герои
03.10.2017
2,881 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пълзи пиян мъж по тревата в парка. Към него се приближава полицай, посочва му табела с надпис "Не ходете по тревата!" и пита: - Вие какво? Не можете да четете ли? - Че аз, да не би да ходя, бе! - отговаря пияният.
Какво са срамните въшки за комарите? Просто симпатични млади дами.
Един мъж си купил папагал и му вързал два конеца:син и червен.Когато някой дръпнел синия конец папагалът казвал "Здравей!" а когато някой дръпнел червения "Как си?".Веднъж поканил приятелката си (блондинка).Тя дръпнала синия конец и папагалът казал: -Здравей! После дръпнала червеният и той казал: -Как си! След това дръпнала и двата едновременно и папагалът казал: -Ша падна ма,гъско!
Полицай спира шофьор: - Добър ден. Документите за проверка! Шофьора му казва: - Ей сега. Елате по-близо, ако може, че са ми долу в жабката. Полицаят си провира главата в колата през прозореца, шофьорът вдига стъклото и го защипва. След това невъзмутимо излиза през другата врата, смъква панталоните на полицая и го оправя. Прибира се в колата, сваля прозореца и потегля пред погледа на изумения полицай. Полицаят се оглежда и вижда минувач. - Ей, видя ли номера на тоя? Минувача (смеейки се) - Видях го бе, как да не го видях?! Аз такъв номер и в цирка не бях виждал!
- От какво се оплаквате, госпожице? - Имам комплекс за малоценност..! - Така ли? - Непрекъснато ми се струва, че не съм толкова красива, колкото ми се струва. - Вината е в огледалата, госпожице. Просто красотата ви е неотразима!