Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала: - Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита: "Е, ще плащаме или какво..?!" Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита: "Е, ще се уволняваме, или какво...?!" Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе, помогнете! Доктора: - Е, да разкажа на мъжа ви, или какво...?!
Семейни 3,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

От съветите на техническата поддръжка на Microsoft. Ако сте събудили с голямо главоболие и не помните кой сте, как се казвате и къде работите, опитайте следното: 1. Включете компютъра. 2. Изчакайте да се зареди Windows. 3. Два пъти кликнете на иконката "My computer". 4. Там изберете "Help/About Windows". 5. Прочете, написаното след "This product is licensed to" В живота на всеки човек може да настъпи момент, когато всяка хартия става ценна. Лекции. Професора: - Колега, не стига, че спите, ами и онанирате... Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японецът казва: - Ние в Япония работим по осем часа - два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа - щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония... Стюардесата на един самолет казва на пасажерите: - Дами и господа, погледнете през левите прозорци. Виждате, че левия двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин. След петнадесет минути. - Дами и господа, погледнете през десните прозорци. Виждате, че и десния двигател не работи, но ще се оправим по някакъв начин. След десет минути (по радиоуредбата). - Дами и господа, погледнете отново през левите прозорци. Виждате ли тези бели облачета? - Дааааааа! - отговарят всички пасажери. - Това не са бели облачета, а парашутите на екипажа, който Ви пожелава приятно приземяване!