Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пред психологически кабинет се срещат двама души. Първият пита: - Кой си ти и защо си тук? Вторият отговаря: - Аз съм Наполеон и съм тук, защото психологът ме извика. Първият пак пита: - Как разбра, че си Наполеон? - Бог ми го каза. - отговаря вторият. - Лъжеш! Никога не съм ти казвал подобно нещо!- изкрещял първият.
Луди 2,682 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малко по-късно при доктора дошъл селския поп, който имал голям корем и се оплаквал от болки в стомаха. Докторът му сложил упойка и му изрязал доста от тлъстините на корема. Като дошъл в съзнание попа чул: - Попе, оказа се, че си бил бременен. Я виж какво хубаво бебе си родил! Попът ошашавен взел бебето и го отгледал, като негово. След години, когато вече бил остарял попа и легнал на смъртно легло, казал на сина си: - Сине, трябва да ти призная една страшна тайна. Аз не съм ти баща, а съм ти майка. А баща ти е поп Киро от съседното село. - Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? - Как така? - Ами ти например на колко години си? - На 30. - А ако не пиеше, вече да си на 60! Културният човек след десет часа вечерта не включва Caps Lock. Появил се е нов вирус - "клошар"! Рови в recycle bin-a... С думите: "Мамо, закъснявате за влака!", зетът изхвърли тъща си през балкона.