Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю.
- Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион?
- Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам.
- Вълнувахте ли се преди състезанието?
- Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето.
- На какво дължите успеха си?
- Тренерът ми стопяваше лагерите.
- Кое ви подкрепяше?
- Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини.
-Кого искате да поздравите?
- Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното!
Три приятелки си говорели за мъжете им.
Първата:
- Когато чистих сакото на мъжа ми, откривам по него три руси косъма и после му нарязах сакото.
Другите:
- О-о-о, ти си му разказала играта.
Втората:
- Когато прах дънкита на мъжа ми, намирам в джоба листче с телефонене номер на жена и после му ги хварлих през терасата.
Другите:
- О-о-о, ти си му разказала играта.
Третата:
- Когато бръкнах в джобовете на якето на мъжа ми, намирам презерватив и после го надупчих с игла.
Първата:
- О-о-о, ти си МИ разказала играта!