Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не съм си поръчвала такъв живот - нека някой друг плати сметката!
Бисери 2,887 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътува наркоман в трамвая, държи се за дръжката и пита човека пред него: - Слизате ли на следващата? - Не. Обръща се назад: - А вие слизате ли? - Не. - Тогава пуснете ми копието. Малко момченце отива в църква, построена в чест на герои от войната. На стената пълно с барелефи… Малкия пита свещеника: - А какво има на тия картинки? - Синко, това е в памет на тези, които са загинали по време на служба. Момчето се стреснало и попитало: - На сутрешната или на вечерната?! - Татко, защо младоженците се държат за ръка по време на венчавката? - Такъв е обичаят, сине. Нали си виждал как боксьорите си подават ръце преди да започне мачът… В първата брачна нощ един мъж и една жена тъкмо си лягали. Съпругът бил в тоалетната и когато излязъл бил облечен с нощница и с шапка на главата. Жана му доста се учудила. На другият ден жената имала намерение да правят секс, но мъжа й отново излязъл от банята с нощница и шапка и се завил през глава и заспал. Жена му много се разсърдила. На 3-я ден жената отново имала същото намерение, но този път тя се разхождала гола из къщата и вечерта легнала на леглото гола и зачакала съпруга си. И този път мъжът излязал от банята, но с кужух и шал и плетени чорапи и легнал пак, но жената не издържала и се разкрещяла: - Абе идиот, ти знаеш ли, че аз имам дупка между краката! А мъжът отговорил: - Аааа ето от къде ставало течение. Майка ми е рускиня, а баща ми - юрист (евреинът)