Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, защо изсипваш в супата на тате счупения термометър? - Още не сме се сдобрили...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Спортни
- Ако пуснеш Лупи и Батков от покрива на 100-етажен небостъргач кой ще падне пръв? - На кого му дреме?
Спортни
03.10.2017
3,801 прегледа
Следващ →
Още вицове
Над бездната в Мория Балрогът и Гандалф се гледат адски злобно... Гледат си се те и по едно време Гандалф вади нещо, от незнайно къде... Балрогът гледа - лула, Гандалф почва да я тъпче с пушилист и пак започва да гледа Балрога... По едно време Гандалф казва нагло: Да имаш случайно огънче?
Лекар пита възрастна пациентка: - От какво си оплаквате? - Нали ти си лекар! Ти кажи! - отвръща тя.
Старост - когато от потребител на женската красота, се превърнеш в ценител на женската красота.
Учителката пита децата в първия учебен ден след лятната ваканция какво добро дело са извършили. Едно дете се хвали как прекопало градината на старец, друго, че нацепило дървата на старица, а Ивачо гордо заявява: - Аз пък, Госпожо, спасих Марийка от изнасилване! - Браво Иванчо, разкажи на всички как го направи? - Ами Госпожо, придумах я!
Tрима друсани отиват на купон и чукат на вратата, но никой не им отваря. Този който е на кока казва: - Абе дайте да разбием вратата и да ги пребием тия копелета вътре! Тоя на помпата казва: - Защо да я разбиваме като можем да се плъъъзнем отдолу и да влезем. Третия, напушения казва: - Що бе, то и тука си ни е гот?