Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се католически свещеник, баптистки пастор и равин да спорят в кой точно момент се заражда живота. Католическия свещеник казал: - Животът се заражда в момента на зачатието! - Не е вярно - отговорил пасторът - в първите седем дни в зародиша няма кръв, а живота е в кръвта, следователно откакто има кръв - тогава се заражда и живота. Равинът ги слушал и най-накрая им казал: - Вие нищо не разбирате. Животът започва когато порастнат децата и умре кучето!
Монаси 6,230 прегледа
Следващ →

Още вицове

Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори: — Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не. Връща се в кабинета и пита: — Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите? — Рак имате госпожо! Рак! Върви един нагоре по планината. Вървял, вървял,... по едно време насреща му - няква мацка, която му вика: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - отговорил уверено човека и продължил нагоре. Вървял, вървял,... а на среща му - още по яка мацка, която го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - леко колебливо казал човека и продължил нагоре. След още малко срещнал най-яката мацка, за която винаги е мечтал. Тя също го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? Едва едва след дълго и тежко мислене човека отвърнал: - I want to succeed! - и продължил да се изкачва. Най-после стигнал върха а там го чакал един огромен гол негър, който му казал: - Hi, I’m Seed. Яко напушен наркоман се враща вкъщи и си мисли как да избегне среща с родителите си. Влиза в хола - там баща му. Бързо хлопва вратата и отива в кухнята - там седи баща му. Побягва и се затваря в стаята си. Обръща се - баща му... - Слушай - заканва му се бащата - ако още веднъж отвориш вратата на тоалетната, ще ти скъсам ушите! - Защо жените са лоши шофьори? - Защото мъже ги учат да карат. Иванчо и Марийка току-що се запознали и скочили в кревата. Бясен секс, Иванчо много еблив, Марийка изключително перверзна! Кеф до небето! -Иванчо, нека да ти се кача отгоре! Много обичам така! -Не, не, аз си обичам най-мисионерската поза, ще те чукам само така! -Ама защо? Не си ли пробвал други пози? -Защо, не съм ли пробвал, какви са тия въпроси? Не съм пробвал! -Защо? -Защото работя в моргата!