Върви си една блондинка по плажа... По едно време зад нея почва да ходи един младеж. Тя ускорява крачката и той ускорява крачката, тя намаля и той намаля. Накрая блондинката не издържала, обърнала се и попитала младежа:
- Защо ме предследвате?!
- 200 лева.
- Простак, идиот, селянин! Аз да не съм таква бе?!
- Ама парите много ми трябват...
Из дневника на един индианец:
Първа луна: Днес се изгуби жената на Вожда. Търсихме я всички. Намерихме я. Тя беше на всички.
Втора луна: Днес се изгуби жената на Шамана. Търсихме я всички. Намерихме я. Тя беше на всички.
Трета луна: Как можах така да се изгубя!!!