Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама шофьори си говорят: - Ей, мамка им на тия катаджии! - Защо? - Абе все се заяждат, все да те глобят за нещо… Вчера като ме подхванаха - защо съм карал без аптечка. И със зацапани номера. Пийнал. На заден. На червено. В обратната лента…
Полицаи 4,576 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между блондинки: - Ау, Муцка, вчера мъжът ми получи анонимно писмо. - Ужас! И от кого? На лекоатлетическо състезание. Мятане на чук. Единият от спортистите казва на приятеля си: — Днес трябва да се постарая – на трибуната е жена ми. — И да се стараеш и да не се стараеш все едно до там няма да хвърлиш. Веселин Топалов пътувал в 22-ра линия на русенския градски транспорт. Автобусът бил много натъпкан, игла да хвърлиш нямало къде да падне. И точно пред Веско пътувала 18 годишна ученичка от английската гимназия. И на един завой тя залитнала и за да не падне се опряла без да иска до интимното място на Веско. Тя веднага се отдръпнала притеснена: - Извинете много - казала тя смутена. - А-а-а няма извинете, аз съм шахматист, а при нас бутнете ли фигура веднъж играете до край!!! Предлагам на КАТ вместо духане в дрегера да въведат тест с цифри и букви както е на антиспам защитите, там и трезвен не може да прочетеш какво е написано. Съвестна медицинска сестра буди заспал пациент: - Господине, събудете се! Преди да си легнете сте забравили да си вземете приспивателното!