Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един зевзек отива при един полицай и го пита: - Г\"син полицай, на един полицай може ли да се каже \"говедо\"? Полицаят ядосан: - Не! Как ще може! - Ами на едно говедо може ли да се каже \"г-н полицай\"? Полицаят се замисля и казва: - Може, разбира се! - В такъв случай довиждане, г-н полицай.
Полицаи 4,267 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пияни се събуждат след як запой. Единият се държи за главата и стене: - Ух, нищо не помня от снощи. Другият (завистливо): - Щастливец… В офиса сме, гледам новините и казвам: - В Русия е имало метероритен дъжд. Колежката: - Ей нас пак не ни огря ! Днес Съюза на производителите на растителни масла публикува във всички вестници платено съобщение: "Олиото ще поскъпва!" Протестираща жена получава полицайска палка в гърба и пада на земята. Минаващият наблизо политик й помага да стане. — Много благодаря, задължена съм ви – казва жената. — Може да ми се реванширате, като гласувате за нашата партия – съветва я политика. — Е, все пак ме удариха по гърба, не по главата. Лорд Джон играе бридж в клуба. Докато е мор, се обажда по телефона: - Джим, къде е миледи? - В спалнята си, сър. - Сама ли е? - Не, сър! С Вас, сър! - Джим, идете в кабинета ми и вземете моя любим Уинчестър! ... - Взех пушката, сър. - Идете в спалнята и ме застреляйте! Два изстрела... - Джим, Вие сте добър стрелец, защо стреляхте два пъти? - Милорд, аз Ви улучих в спалнята, но Ви довърших в зимната градина. - Зимната градина ли? Но аз нямам зимна градина! Вие кой номер имате?!?