Вървят мъж и жена и минават покрай една аптека. Мъжът гледа на емблемата на аптеката увита около чаша змия и вика:
- Виж, скъпа! Нарисували са как майка ти ходи на коктейл.
- Хайде днес да излезем и да се забавляваме истински! - предлага съпругата.
- Чудесно! Много великодушно от твоя страна - отвъща съпругът. - И ако ти се върнеш първа, моля те, остави лампата в хола да свети.