Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Любовна двойка в леглото. -Може ли да те наричам Ева? -Защо? -Защото си ми първата. -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг". -Защо Боинг? -Защото си ми 747-мия.
Разни 1,952 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат един учител: — Кажете три причини, заради които обичате работата си? — Юни, юли, август… Началник вика подчинен: - Петров, обичаш ли топла бира? - Разбира се, че не! - А потни жени? - Бр-р, не, разбира се! - Значи, ще си взимаш отпускът през декември. Петров излиза и разказва случката на колегите си. След малко началникът вика един от тях: - Иванов, ти обичаш ли топла бира? - Да! - А потни жени? - Да! - Чудесно! През лятото отиваш да вадиш картофи. Легендата за Ндунго и Балонгалобанга! Имало едно време, едно красиво момиче на име Нгунго Ндунго. Била млада и любвеобилна, но никак не й вървяло в любовта, заради проклетите й родители, с които живеела в една каца. Един ден, докато си седяла на двора и целела птичките с камъни, с надеждата да подобри личния си рекорд, се случило чудо. Пред нея се материализирал, сякаш от въздуха, най-красивият принц, когото някога била виждала през живота си - младият Фофо Балонгалобанга. Той я погледнал в очите и без да каже нищо я превърнал във врабче и я премазал с камък. Катерички. Много много катерички. Срещат се две приятелки. - Чух, че си се омъжила? - Да. - Е, как е? Обичаш ли мъжа си? - Разбира се! Аз по принцип обичам мъже... Преди 15 години една врачка ми каза, че всички пари ще си харча за жени. Сега имам жена и три дъщери. За тях си харча всички пари. А преди 15 години си го представях някак по друг начин...