Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малко момченце решило да си играе на пожарна. Облякъл си специален костюм, надянал една тенджера на главата вместо каска, седнал в количката на малката си сестричка, вързал любимият се сетер за оная работа и го пуснал да тегли количката. Съседката седи на пейката пред блока и го наблюдава. По едно време дава съвет: - Пешо, що си го вързал там тва куче, бе? Ако го вържеш за нашийника, ще бяга по-бързо, тоест пожарната ще пристига по-навреме. Пешо помислил малко и отговорил: - Не става. Ако го вържа за нашийника, оставам без сирена…
Полицаи 4,140 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кокаин - това е отчаяният опит на Господ да ви предупреди, че получавате прекалено много пари. Срещат се двама приятели, единият пита: - Е, ожени ли се за Кети? - Не, каза, че съм беден. - Но ти имаш толкова богат чичо! Защо не й каза за него? - Казах й. - И? - Сега ми е леля... Учителката завела децата да гледат строителство на нова къща. По време на мероприятието един строител паднал от една стълба и го откарали с линейка в болницата. В училище учителката анализира с децата случая: - Петърчо, защо падна строителят? - Ами не е внимавал, госпожо! - Гошко, ти какво ще кажеш? - Не е спазвал безопасността на труда! - Браво, Гошко! - Иванчо, ти какво мнение имаш по случая? - Ами псуваше ме на майка, госпожо! - Как така Иванчо? Защо? - Ами, каза ми - хей момче, не клати стълбата, щото ще го тура на майка ти!! Луксозен автомобил Ауди А8 е надупчен със 7 кирки в Бургас ---- Двама гледат колата: - Малии, някой сигурно се е напил като кирка! А другия: - Но откъде толкоз много кирки? - Сигурно е строителен предприемач. ---- цитат: "строителен предприемач Здравко Донев, известен с прозвището Капоне"... вече по-известен като Кирката ---- Бургаски район изпитва недостиг от... кирки. ---- В магазина: - Моля, седем кирки. - А разрешително за толкова много кирки имате ли? ---- цитат: "районът е отцепен от полицията." Двама гледат: - Какво ли ще намерят? А другия: - Дръжки ще намерят... Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: - Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде - "Съкровище" - Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… - Аре, бе, дай да се хванем на бас! - Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… - Хвани се на бас, бе… - Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: - Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: - Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой…