Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Три мухи се срещнали на другарска среща и се заговорили кой как живее. Най-дебелата и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея - цопвам в някоя чиния. Клиентът вика "А-а-а! Муха!", келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол. Като огладнея - цопвам в някоя чиния. Работникът вика "А-а-а! Муха!". Гребва с лъжицата, хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха, която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа. Студентът извиква "А-а-а! Мръвка!" И като ме осмуче...
Гадории 5,482 прегледа
Следващ →

Още вицове