Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млад мъж отива на андролог, толкова е готин, че андролога веднага забравя всичкия си професионализъм. Кара го да се съблече и да легне. Започва да го опипва: - Знаеш ли какво правя сега? - Проверяваш кожата за петна от гъбички. - Вярно. Бръкнал му със смазан пръст дълбоко в дупето: - Знаеш ли какво правя сега? - Проверяваш простата. - Вярно. Налапал му пишока и го смукнал страстно. - Знаеш ли какво правя сега? - Разболяваш се от гонорея, което беше и причината да дойда тук.
Семейни 3,065 прегледа
Следващ →

Още вицове

В негърски бар за тежкари влиза плахо малък китаец. Съответно в лицето е като шибнат с ютия и носи очила с по-голям диоптер от константата на Планк. Сяда на бара и казва: - Един цай. Бармана естествено е някакъв черен грамаден като бизон, 3 на 3 метра. Поглежда малкото китайче с всевъзможно учудване и му отвръща: - Виж какво приятелче, тук не е някакво китайско кафене, а негъски бар! Тук се влиза като риташ вратата, изплюваш се, сядаш на бара и казваш: Дай една бира, пич! Китайчето решило, че трябва да се пробва още веднъж. Влезнало побутваики вратата, плахо се изплювнало на пода, седнало на бара и казало: - Един цай. Бармана го погледнал и махнал с огромната си глава: - Не така бе! Аз сега ще ти покажа как се прави. Гледай да се научиш. Огромния негър влиза с все вратата, изсеква се 2 пъти и се изхрачва, сяда на бара и казва: - Дай една бира, пич !!! Китайчето: - Не сервираме на церни. Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред! Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал ноща с кралицата и на сутринта го попитала: Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е.... Как се нарича най-малкото кино в света? "ВАГИНА". Вътре се побира само един, той е правостоящ и само веднъж в месеца има цветен филм. ММладоженец пита приятеля си: -Дали жена ми ще ме обича по-вече ако отслабна 20 килограма? -Много по-вече ще те обича, ако направиш така, че тя да наддаде с 20 грама....злато!