Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как е новата ти мадама? Мани мани, само клитор и кости..
Семейни 2,944 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моят съсед много пие...Вчера ми звъня на вратата да пита дали в целия блок няма или само при него е свършила ракията... Сега надписите "Пушенето убива!" заемат 30 процента от площта на цигарената кутия. Само след някоя година ще бъде на сто процента. Но няма да е само това борбата с пушенето. После ще задължат продавачите да дават кутията на клиента с думите "Да пукнеш, гад такава!", а после ще викат след него "Запомних те! Само посмей пак да дойдеш!" За щастие, и двамата ще разбират, че това е само формалност... Разследват причината за пожар в някаква фабрика. Питат пожарникаря, който води разследването: - Според вас, защо се е запалила фабриката? - Ами, основната версия е, че се е получил взрив от някакъв газ. - А другата версия? - Ами може да се е получил взрив от някакъв друг газ. - Казват, че според исляма мъжът има пълно право да бие жена си. Даже правила имало. - Дааа, там и многоженството е разрешено. - Многоженство, но само със съгласието на първата жена... - Знаех си, че има някаква уловка...Чакай! А може ли да я бие, докато се съгласи!! Един приятел се оплаква: - Всяка вечер под прозореца някаква двойка се натиска и не ми дава да заспя. Вчера не издържах вече и излях една кофа с вода. - Браво! Добре си направил! - Не съвсем. След малко се прибра жена ми мокра до костите и страшно псуваше.