Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мислите, че всички боксьори могат само да се бият? Че са невъзпитани? Ето, аз съм боксьор, и смея да отбележа и много възпитан човек - чета Пауло Коелю, Умберто Еко, Ремарк. Само, че не помня нищо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Как е новата ти мадама? Мани мани, само клитор и кости..
Семейни
03.10.2017
2,944 прегледа
Следващ →
Още вицове
Моят съсед много пие...Вчера ми звъня на вратата да пита дали в целия блок няма или само при него е свършила ракията...
Сега надписите "Пушенето убива!" заемат 30 процента от площта на цигарената кутия. Само след някоя година ще бъде на сто процента. Но няма да е само това борбата с пушенето. После ще задължат продавачите да дават кутията на клиента с думите "Да пукнеш, гад такава!", а после ще викат след него "Запомних те! Само посмей пак да дойдеш!" За щастие, и двамата ще разбират, че това е само формалност...
Разследват причината за пожар в някаква фабрика. Питат пожарникаря, който води разследването: - Според вас, защо се е запалила фабриката? - Ами, основната версия е, че се е получил взрив от някакъв газ. - А другата версия? - Ами може да се е получил взрив от някакъв друг газ.
- Казват, че според исляма мъжът има пълно право да бие жена си. Даже правила имало. - Дааа, там и многоженството е разрешено. - Многоженство, но само със съгласието на първата жена... - Знаех си, че има някаква уловка...Чакай! А може ли да я бие, докато се съгласи!!
Един приятел се оплаква: - Всяка вечер под прозореца някаква двойка се натиска и не ми дава да заспя. Вчера не издържах вече и излях една кофа с вода. - Браво! Добре си направил! - Не съвсем. След малко се прибра жена ми мокра до костите и страшно псуваше.