Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза един в бара и си поръчва 12 текилки. Почва да ги гаврътва с бясна скорост. КАто изпил десет, барманът му казал: - На твое място не бих пил така бързо. Може лошо да свършиш. - Ако и ти имаше също като мен щеше да пиеш така бързо! - Какво имаш? - Имам 50 стотинки!
Пиянски 1,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира на разсъмване след нощен запой и жена му: - Как може така? Цяла нощ не съм мигнала, за да те чакам! - Ти какво? Да не мислиш, че аз съм спал?! Стария трапер влязъл в един Бар, седнал и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вляво! Човека изумен казал: - А не мерси аз не пия алкохол... Трапера си извадил револвера и го застрелял в главата и казал на бармана: - Барман едно уиски за мен и още едно за човека вдясно! Този от другата му страна видял какво е станало с предишния клетник и веднага казал: - Да аз ще изпия едно с удоволствие. Обаче стария трапер пак си извадил револвера и затрелял и него. Бармана останал като ударен от гръм, но все пак намерил сили да попита трапера: - Амааа вие защо, ги убихте така и двамата? Траперът станал ядосан и казал: - Няма ДА и Не при стария трапер! Съдят жена, че е пребила мъжа си. - Защо го бихте? - пита съдията. - Представете си, господин съдия, звъни ми по телефона, разтурил спалнята, съблича ме гола, поваля ме на чаршафа и вика: "Честит първи април, скъпа!" - Тате, мисля, че моята учителка се е влюбила в теб! - Защо мислиш така, сине? - Отново те вика в училище! Срещат се две познати: - Къде работи мъжът ти? - Вече три месеца е в завода за водка и ликьори. - И как е, харесва ли му ? - Един Господ го знае, още не се е прибирал у дома...