Три вампира се съзтезават кой ще изпие повече кръв. Тръгва първия, връща се - цялата му уста в кръв:
- Брех, от де намери толкоз кръв?
- Оная къща виждате ли я?
- Да.
- Ей там...
Отива втория, връща се, цялата му глава - оплескана с кръв.
- Де намери толкоз кръв?
- Еми онзи блок виждате ли го?
- Да.
- Ей там.
Тръгва третия, връща се - от главата до петите в кръв.
- Ехееее, от де намери толкоз кръв?
- Ей оня камион виждате ли го?
- Да.
- Е, аз не го видях.
Влиза един в бара и си поръчва 12 текилки. Почва да ги гаврътва с бясна скорост. КАто изпил десет, барманът му казал:
- На твое място не бих пил така бързо. Може лошо да свършиш.
- Ако и ти имаше също като мен щеше да пиеш така бързо!
- Какво имаш?
- Имам 50 стотинки!