Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Знаете ли колко вица има за милиционери? - Нито един! Всичко е истина!
Полицаи 3,705 прегледа
Следващ →

Още вицове

ЦСКА се оказа и шампиона по неиздължени заплати, неплатени трансферни суми и задължения към банки по кредити. Една блондинка отива на доктор. Тя казала: - Докторе, не знам какво ми има, но ми е зле. Докторът отвърнал: - Добре, дай да видим сега. Съблечете се. Блондинката се изчервила и казала: - Но, докторе, мене... ъм... малко ме е срам! - Не се безпокойте, ще загася ламапата. Факти: Господ създал Адам, сметнал, че е нужно... Адам създал Ева, сметнал, че е нужно... Извод: Човек греши, само Господ е безгрешен. - У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш. Асан отива на лекар. -Докторе, имам проблем. Айшету нище да ми прай свирки! Виш гу тоя моя ..Й, май нещу му има? -Е, Асане, ти да си виждал циганка да не прави свирки!? Трябва малко романтика да направиш на Айшето, намажи го примерно с мед, та да видим да ли няма да иска! След три дни Асан пак се връща: -Доктуре, нищу ни ставъ, напрайх кат ми каза, ма от тия циглета Аъшету ни мужа да съ дуреди да гу лапни, бе!