Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шеф към секретарката: - Напишете отгоре "Конфиденциално!" Искам да съм сигурен, че всички служители ще го прочетат!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Блондинка не може да заспи. Лежи в леглото, пълна тишина и по едно време чува в главата си някакъв шум. Пита: - Има ли някой там? - Да, аз съм червей мозъкояд. - И какво правиш в главата ми? - Гладувам...
Блондинки
03.10.2017
3,660 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мутра иска да се запознае с едно момиче и я пита: - Ти как се казваш, ма? Тя отговорила: - Станка! И мутрата: - Не те питам с к`во си дошла, ами как се казваш.
Влиза американец в един бар: - Двойно уиски! - Разбира се господине, но ви предупреждавам, че е много скъпо - казала барманката. - Нищо, нямаш проблеми! Изпил си американеца уискито, но нямал пари и затова си сложил ръката на барплота и казал: - Ето, режи! Повече тази ръка няма да пипне алкохол! След малко влиза един руснак: - Водка! - Да, ама е много скъпо. - Нищо, ти не се притеснявай! Изпил си водката ама нямал пари, затова си подал ръката и казал: - Ето режи, повече няма да посегна към алкохола. Влиза след малко българин. - Дай една ракия. - Скъпо е. - Абе дай една ракия ти казвам! Дала му барманката, той си изпил ракията ама нямал пари. Извадил си оная работа и казал: -Ето! Барманката притеснено попитала: - Ама да режа ли? - Как ше режеш ма? Духай!
- Защо програмистите не сипват в колите си бензин 95? - Страх ги е от блокиране на системата!
Шеф уволнил секретарката си. Тя гневно му говори: - Аз с моите два университета (показва гърдите си), с широкия си кръгозор (сочи задника си) и с тясната си специализация (обикаля талията си) навсякъде ще си намеря работа! А вие с вашия мек характер (показва му свит пръст) с никого няма да се сработите!
- Мамо, аз сигурно няма да мога да забременея? - Защо, бе дъще? Нормално си окосмена, имаш страхотен бюст, мензиса ти идва редовно, защо се притесняваш??? - Ами, мамо, тази гадост не мога да я преглятна!!!