Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става вълкът. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?
Животни 3,570 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разврат - това е секса, в който ти не участваш. - Ало, центъра за управление на полетите! Обадете се, имам проблем! - Тук центъра. Какъв е проблемът? - Към нашата станция се приближава някакво НЛО и ни фотографира. Какво да правим? - Усмихвайте се, драги, усмихвайте се... Отишла мравката при слона с две трохи под мишница и му казала: - Слоне, ще ми направиш ли една услуга? - Добре - отговорил слона. - Вземи едната троха и седни върху нея, а другата сложи на главата си. Слонът се почудил малко но изпълнил молбата й. Мравката се отдръпнала леко назад, погледнала го и възкликнала: - Е това вече е готин сандвич! 1969 година след като американците кацнали на Луната, хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали: — Ех Месечино, земльо македонска, некои ден ке те освободиме! Не, не ми трябва застраховка "Живот". Искам моите роднини наистина да се разстроят, когато умра!