Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай влиза в бара, оглежда внимателно, приближава и пита бармана: - Да се е мяркала някоя червенокоса блондинка в бара тези дни. - Абе вие пак ли подгонихте извънземните? - Как се сети? - Ами на земята няма червенокоси блондинки.
Полицаи 3,667 прегледа
Следващ →

Още вицове

"- Извинете, няма ли опашка?" "-Ами няма!" "-Ееее за пръв път! То направо човек да се нареди два пъти бе!" гражданин в държавна институция Френски войник си спомня за войната в Алжир: - Пустиня, слънце! Беше страхотна жега! А жажда… Можеш да умреш от жажда: нито коняк, нито ракия, нито уиски, нито дори вино, нищичко! - Е, поне вода нямахте ли? - Абе кой ти може да мисли за къпане в такава жажда! Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: — Моля да ме извините, аз без да искам… — Нищо, нищо, сега ще ми мине. — Дайте, да ви помогна! — Няма нужда, всичко е наред, ооо! — Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира топките. — Е, как е, по-добре ли сте сега? — Ооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли! Адвокат казва на клиента си: - Имам една добра и една лоша новина. - И какви са те - попитал клиента? - Лошата новина е, че съдът ти даде доживотна присъда, а добрата е, че спах с новата колежка адвокатка. - Жителите на пловдивския квартал Столипиново са определени от независима организация за най-романтичните хора в България. - Това пък защо? - Ами, защото всяка вечер, вечерят на свещи….