Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка си влиза в колата и започва да крещи в ужас и да вика за помощ. Наблизо стоял полицай и отишъл да види какво става и попитал: - Какво става госпожо! - Ами откраднаха ми волана, лоста, кормилото, всичко! След което полицая отварнал: - Ами госпожо ако отидете на предната седалка всичко ще си дойде на мястото.
Блондинки 2,949 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ето ви за умората, ето за нервното напрежение, а това - срещу депресия. - Благодаря, докторе, благодаря...А освен ракия, нищо друго ли няма? На един светофар Volvo се забива в един джип пълен с борчета. От джипа излизат трима здравеняци и се приближават към Volvo-то. Прозорецът на шофьора бавно се спуска. Борчетата: - Ей, тъпак, видя ли кво направи. Сега трябва да продаваш колата и апартамента, за да се разплатим за джипа.... Във Volvo-то седи мъж с вратовръзка. Той спокойно пита: - Момчета, вие пък какви сте? - Ние сме спортисти - Е щом сте спортисти..- мъжът изважда един огромен пистолет - На старта! Готови! Старт! Един отива на доктор и вика: - Дддоктторе ззаеквам можеш ли ддда ме оооправиш? - Няма проблеми, обаче ще правиш каквото ти казвам. Сестрата като ти оближе единия ташак, ще кажеш шест. Като ти оближе другия ще кажеш шестдесет и шест. Като ти лапне оная работа ще кажеш шестотин шестдесет и шест. Започнали те сеанса. Сестрата му облизала ташака и той: "Шшшест" Облизала му другия и той: "Шшшшшестдесет и шшшшест" Лапнала му оная работа и той след кратка пауза: "Еедно, ддве, ттри ........" - Как си научила мъжа си да се прибира толкова рано? - Много лесно. Прибира се за пореден път късно вкъщи, а аз се обаждам от стаята: "Пешо, ти ли си?" - А, той? - А, той е Иван. - Разкажете, подсъдими, как извършихте обира? - Какъв обир, господин съдия? Те сами ме помолиха. - Как така? - Ами, приближиха ме вечерта двама мъже и ми казаха: "Сваляй шапката и якето!". И аз ги свалих. От единия - шапката, от другия - якето.