Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Спорили германец, швед и сърбин чии електровози са най-големи. Германецът се похвалил: - В нашите има тоалетна, баня и мини бар! Шведът го засекъл: - Това не е нищо! В нашите имаме и джакузи и фитнес... Сърбинът обаче казал: - Абе слушайте една история сега и сами преценете вие. Значи отивам аз на работа и се качвам в "Дишев"-ката да карам влака за Шид. Не щеш ли обаче от вътре някъде се чуваше тъп шум. Оставих аз помощника да кара и се метнах на "Застава"-та, карах 10 минути, стигнах до първи модулен шкаф - нищо. Надух пак "Застава"-та и още десет минути карах - пак нищо. После още двайсет минути карах и стигнах до трафа, а там отдолу в шкафа на преходите се заплели в една паяжина един шведски и един немски локомотив и бръмчат...
Любими Герои 3,024 прегледа
Следващ →

Още вицове

Младеж води приятелката си за риба. Хвърлят въдиците, стоят, и по някое време тя го пита: - Скъпи ли са тия перца? - Не, защо? - Ами моето потъна, ще трябва да ти купувам ново. Една мутра всеки божи месец карал възможно най-яките коли. То не било Ферарита, то не било МакЛаръни, то не било Поршета. И всичките тези коли му ги давал шефа му. Тъй ама в последния ден от месеца мутрата винаги ги чупел. Един път, втори път, трети път, шефа му вече пред фалит. Последния ден на месеца тоя път шефът решил да се качи при мутрата и да види, какво толкова прави. Качва се той късно вечерта. Мутрата тръгва по магистралата 100 после 130 140 170 200. Шефа почнал видимо да се притеснява за своето здраве, а като се сетил, че е последен ден от месеца бил готов да скочи от колата в движение. Карал си мутрата и по едно време в насрещното два фара на един камион тип ТИР. Мутрата се обърнал към шефа и казал: - Шефе, шефе гледай ся как ше мина между тея два мотора. Една учителка попитала ученик: - Асеновград град ли е? А той отговорил: - Не, не е град. И учителката му казала: - Е как да не е град като завършва на град. А ученика казал: - И Козлудуй завършва на уй пък не е. Един се хвали: - Днес сутринта на тръгване преди работа пляснах жената по задника, а като се върнах още се тресеше задника й! - Аре стига, толкова ли е голям? - Не, днес бях на работа 20 минути... ---- Днес(19.12) "работния" ден на депутатите продължи под 30 минути и излязоха във коледна ваканция до...14-ти януари. - Скъпа, прекрасна си като тези цветя! - А аз мислех, че съм прекрасна, като златна гривна. - Не. Прекрасна си, като тези цветя.