Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Предложението ти да се омъжa за теб още ли е в сила? - Да, мила. - Още веднъж го отхвърлям!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Не искам да пиша по нечия „стена“ във FB. Ако ще е стена, искам да я опикая.
Програмисти
03.10.2017
3,567 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рано сутрин. Мутра пристига на работа абсолютно гол. Другите го наобикалят и питат защо е в този вид. Той обяснява: - Мани, отивам снощи в един клуб. Веселба, музика свири, всички танцуват. Изведнъж светлината изгасна и некъв глас вика "Сега всички девойки да си свалят дрехите!" Всички: - И кво? - След две минути светлината се включи и всички девойки бяха голи. Пак танцуваме, веселим се. След половин час пак гасят лампите и същият глас казва "А сега нека мъжете си свалят дрехите!" - И кво? - След две минути светнаха лампите и всички мъже бяха голи. Пак танцуваме, веселим се. След половин час пак загасиха лампите и гласът каза "А сега, хващайте се на работа!" - И кво? - Ми кво, идвам да бачкам!
Спор между Иванчо и Марийка. - (Иванчо) - Аз имам 7 топчета!!! - (Марийка) - Аз пък имам 10 лева!!! - (Иванчо) - Аз пък имам брат на 25 години!!! - (Марийка) - Аз пък имам баща който е полицай!!! Тогава Иванчо ядосано си свалил панталона и казал: - Ти пък нямаш такова като моето!!! В същия миг и Марийка си свалила бельото и казала: - Аз нямам като твоето ,но с моето мога да имам колкото си поискам като твоето!!!
Въпрос към EVN : - Каква е новата нощна тарифа за тока? - Няма оскъпяване, гражданите могат да бъдат спокойни, просто дневната няма да спира с пускането на нощната.
Защо истинската любов никога не е голяма, защо голямата любов никога не е първа, защо първата любов никога не е последна!
Тъщата раздразнено: - Да се появи вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи! - И слава богу - въздъхва облекчено зетят.