Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не искам да пиша по нечия „стена“ във FB. Ако ще е стена, искам да я опикая.
Програмисти 3,567 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рано сутрин. Мутра пристига на работа абсолютно гол. Другите го наобикалят и питат защо е в този вид. Той обяснява: - Мани, отивам снощи в един клуб. Веселба, музика свири, всички танцуват. Изведнъж светлината изгасна и некъв глас вика "Сега всички девойки да си свалят дрехите!" Всички: - И кво? - След две минути светлината се включи и всички девойки бяха голи. Пак танцуваме, веселим се. След половин час пак гасят лампите и същият глас казва "А сега нека мъжете си свалят дрехите!" - И кво? - След две минути светнаха лампите и всички мъже бяха голи. Пак танцуваме, веселим се. След половин час пак загасиха лампите и гласът каза "А сега, хващайте се на работа!" - И кво? - Ми кво, идвам да бачкам! Спор между Иванчо и Марийка. - (Иванчо) - Аз имам 7 топчета!!! - (Марийка) - Аз пък имам 10 лева!!! - (Иванчо) - Аз пък имам брат на 25 години!!! - (Марийка) - Аз пък имам баща който е полицай!!! Тогава Иванчо ядосано си свалил панталона и казал: - Ти пък нямаш такова като моето!!! В същия миг и Марийка си свалила бельото и казала: - Аз нямам като твоето ,но с моето мога да имам колкото си поискам като твоето!!! Въпрос към EVN : - Каква е новата нощна тарифа за тока? - Няма оскъпяване, гражданите могат да бъдат спокойни, просто дневната няма да спира с пускането на нощната. Защо истинската любов никога не е голяма, защо голямата любов никога не е първа, защо първата любов никога не е последна! Тъщата раздразнено: - Да се появи вкъщи в четири часа сутринта! Просто нямам думи! - И слава богу - въздъхва облекчено зетят.