Съпруг и съпруга се карат.
Съпругът: - Не издържам повече. Писна ми! Тръгвам си.
Съпругата: - Ти какво си мислиш, че на мен не ми е писнало ли? Изчакай да си събера багажа и идвам с теб.
Животните се гощажат.Сжършила колата.Пратил вълкът стоножката за кола.Чакат я 7 дена, тя не се връща.На осмия идва.
- Какво стана, бе?!
- Ами, на вратата на магазина пишеше:
ИЗТРИВАЙТЕ СИ КРАКАТА!