Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните се гощажат.Сжършила колата.Пратил вълкът стоножката за кола.Чакат я 7 дена, тя не се връща.На осмия идва. - Какво стана, бе?! - Ами, на вратата на магазина пишеше: ИЗТРИВАЙТЕ СИ КРАКАТА!
Животни 3,008 прегледа
Следващ →

Още вицове

Петима канибали започват работа в много голяма канадска фирма. Първия работен ден ги вика генералният директор и им казва: - Сега сте част от отбора. Заплатата тук е висока, 5000 долара, вие може да обядвате в служебния стол - така и нашите сътрудници няма да се тревожат... Канибалите обещават никого да не пипат. След месец генералният директор отново отива при тях и им казва: - Вие изпълнявате отлично работата си, аз съм много доволен от вас, но вчера изчезна чистачката и целият офис е мръсен. Случайно да знаете какво е станало? Канибалите се кълнат, че нищо не знаят за това. След като директорът си отива, главният от канибалите пита другите: - Е, и кой я изяде? Мън-мън - и единият си признава: - Ами аз... - Идиот! Ние цял месец ядохме специалисти по пазара и рекламата, регионални мениджъри, бренд-мениджъри и никой нищо не забеляза! За чий тогава ти изяде баш чистачката?! Гладна мечка, ни лук яла, ни лук мирисала - Интернет е много лошо нещо! - Аз по интернет се запознах с жена ми. - Аз какво ти разправям? След последните изиграни мачове на Манчестър Юнайтед, репортер на "Сън" запитва сър Алекс Фъргюсън: - Нещо в схемата на игра ли е нередно, че не можете да отбележите гол? - Ние винаги играем по една и съща тактика - първото полувреме се защитаваме, второто тръгваме в атака! - А кога е запланувано да вкарвате голове? - Еееее, това е грижа на другия отбор! Събрали се българин, американец и японец да играят голф. По едно време се чуло нещо като позвъняване на мобилен телефон, американецът си свил пръстите на ръката, имитирайки телефонна слушалка, и започнал да говори с някого. - Ей, какво беше това? - поптал българинът. - Ами в ноктите на показалеца и кутрето ми имплантираха едни чипове и сега това това ми е мобифона. След малко пак се чуло позвъняване. Японецът започнал да говори. - Ами това какво беше? - пак попитал българинът. - Махнаха ми една пломба и ми имплантираха един чип и сега това ми е мобифона. По едно време българинът изчезнал. Тръгнали да го търсят и го намерили клекнал в храстите. - Какво правиш? - Чакам факс...