Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж отивал на доктор, много притеснен заради ставащото с него. Влиза в кабинета той с трясък и казва на доктора: - Докторе, докторе, имам голям проблем! След което докторът му отвръща: - Споделете, господине, какво има? ! Мъжът отговаря: - Ами, много ме е срам, но едното ми мъдо е по-голямо от другото! Докторът отговаря: - Е, господине, нищо срамно няма, покажете го, за да се уверим, че няма някакви проблеми.. Мъжът отвръща: - Ами, ще ви го покажа, но обещайте, че няма да ми се смеете, защото много ме е срам! Докторът отвърнал: - Няма проблем, господине, аз съм професионалист, не се страхувайте! И мъжът с рязко движение извадил едното си мъдо и го изпраскал на бюрото на доктора. След което докторът, при самата гледка, не издържал и избухнал в бурен смях. От тази реакция на доктора, мъжът се натъжил, въздъхнал и отвърнал на доктора: - Е, щом ми се смеете, няма да ви покажа по-голямото мъдо!
Лекари 3,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някаква баба се обажда притеснена на пожарната: - Котката ми се качи на едно дъво и не може да слезе, можете ли да дойдете да я свалите? - Няма страшно, бабо! Ще огладнее и сама ще слезе. - А ако умре от глад? - Абе бабо, да си виждала някога на някое дърво скелет на котка? Чистачката Мара уверено вървеше към своята цел, помитайки всичко по пътя си. Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време и станало мъчно за майка й, но нямала пари за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и й казал "Давай!" Тогава блондинката започнала да вика: - Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре? - Уча в математическия, сега сме на многочлени. - А аз в медицинския. Сега сме на мъжки аномалии, общо-взето - пак многочлени. Чапаев бил много болен и стоял на системи. Петка отишъл да му запише последните думи. Извадил лист и химикал и ги дал на Чапаев да напише нещо. Той написал нещо и му го върнал. Петка прибрал листчето без да го чете. На другия ден на погребението на Чапаев извадил листчето за да прочете последните му думи: - Петка идиот такъв, стани от маркуча с кислорода!!!