Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две блондинки си говорят: - Муцка, ходи ли на "Сватбата на Фигаро"? - Не, скъпа, ограничих се само с поздравителна телеграма. .
Блондинки 3,136 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мутра кара БМВ-то си с бясна скорост по магистралата. В този момент му звъни GSM-а: - А бе, брато, къде си? - А бе, движа тук по магистралата, бе брато. - Брато, внимавай много, защото току що по радиото казаха, че някакъв идиот карал с 200 срещу движението. - А бе, брато, не е един, бе, много са... Пернишките хакери ползват тротил. Ужасно съм притеснен, Adobe Reader свали 14 големи и важни ъпдейта този месец. Утре трябва да отворя един малък pdf файл и стискам палци всичко да бъде наред... Останаха ли хора, които ползват този бавен слон, при положение, че има foxit reader???? Най-голямо огорчение за жената - това е безразличието на мъж, за който иска да бъде недостъпна. Две бебета-близначета играят карти в корема на майка си. По едно време едното хвърлило картите и казало: - Аз няма да играя повече. - Защо? - попитало другото. - Защото един плешив чичко влиза и излиза и ми гледа картите.