Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Трябва да си нахален и нагал за да преуспееш в този шибан живот.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Добър вечер. госпожо! Как е Вашето главоболие днес? - Отиде да играе карти!
Разни
03.10.2017
2,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има три правила за създаване на роман, но никой не ги знае.Иван Вазов
Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине.. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооооооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира мандаринките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли!!!
На една бабка и откраднали портмонето. Тя започнала да вика: - Крадец, крадец... След, което видяла едно хубаво момче и казала: - Ей, крадльо...
Габровец пита кандидатстващ за работа в месарницата му: - Колко грама има в един килограм? - Осемстотин и петдесет. - Отлично! От утре започваш.
Една баба плашела внучката си , която била злоядо дете . -Яж че ще ти излезе едно черно коте между крачката. Един ден пораснала върви внучката тъжна. Баба и рекла. -Какво има баба защо си тъжна? -Ми дето не ям ми излезе черно коте. -Нищо баба и аз имам и запретнала полата. -Да ама твойто бяло ма бабо. Бяло баба ама знаеш ли колко мишки е изяло?