Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След корабокрушение на самотен остров оцеляват мъж и ужасно грозна жена. Мъжът и начертал бариера, която не трябва да пристъпва. Минал месец, два, година мъжът не можел повече без жена и все пак решил да се чука с жената. По време на сеанса жената казала: - И се пак има нещо хубаво в мен! - Има но след малко ще си го извадя.
Семейни 3,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съдията: - Защо сте стреляли в този човек? - Помислих го за елен, Ваша чест... - И кога разбрахте, че грешите? - Когато еленът започна да псува... Момичето: - Обичаш ли ме, скъпи? Момчето: - А какво мислиш, че правя сега? - Ама ти какво, да не искаш да спиш с мен без презерватив? - А ти в ресторанта да не би да яде тортата с кутията? Въпрос към радио Ереван: - Какво да направя, ако съпругата ми постоянно наднича от кухнята и ми се кара, докато гледам мачове? Отговор: - Скъсете й веригата... Лъвът се разхожда из гората. Среща жирафа: - Ей, дългия! Кой е най-красив в гората? - Ти, лъвчо. След малко среща зебрата: - Ало, раираната! Кой е най-красив в гората? - Ти си, лъвчо. Продължава нататък и вижда слона: - Ти там, клепоухия! Кой е най-красив в гората? Слонът го хваща с хобота, мята го в блатото и си продължава по пътя. Лъвът излиза от калта, отръсква се и мърмори: - Ей, кво се нервираш бе? Можеше просто да кажеш - "не знам".