Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки. - Чух, че си се омъжила. - Да, вярно е. - Е, как е, по-добре ли стана? - Не е по-добре, но е по-често…
Младоженци 3,027 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момиче втори час се гримира. Внимателно си слага червило, спирала на миглите, фон дьо тен и т.н. Много внимателно наглася два косъма, които леко й развалят прическата. Накрая не й издържат нервите и нервно възкликва: - Господи, колко трябва да изтърпя, за да ида да изхвърля боклука от къщи. Иванчо се прибрал целият в синьо. Майка му го попитала: — Иванчо, ти бил ли си се? — Да – отговорил иванчо. — Аз не съм ли ти казала да броиш до пет преди да се биеш? — Да, но майката Митко му казала да брои до две… - Жена ми е ангел! - Евала, а моята е още жива... - Ако мъж и жена правят едно и също нещо, резултатът често е различен... - Какво имаш предвид? - Например, ако се измие мъжа, той изглежда по-добре. А ако се измие жената ? Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас: - Здрасти! - Здрасти! - отговорил неуверено. - Как си? - Добре съм... - Какво правиш?!? - Ами... опитвам се да се изсера... - отговорил малко смутено - Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна.