Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Преди казваха: "Върви на майната си!", а сега: "Не обещавам 100%, но ще се постарая..."
Разни 2,510 прегледа
Следващ →

Още вицове

Клиент влиза в бара. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът: - Ей, барманът, с лице като задник, дай едно уиски! Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. - Ей, барманът с лице като задник, дай едно уиски! Баманът отново се сдържал и му сипал едно уиски, но когато това се потретило, не издържал, скочил върху клиента и го пребил. Клиентът лежи на пода, барманът седи на висок стол и пие сок със сламка. По едно време клиентът се надига и изломотва: - Абе, барман, като приключиш с клизмата, ще сипеш ли едно уиски?Димитър Павлов, Пловдив - Защо покривът на МЕИ-то е плосък? - За да могат момичетата да си паркират метлите. Събужда се сутринта едно момиченце, поглежда си часовника и си мисли: - За детската градина вече съм закъсняла... Значи да си ходя у дома. Преди осми март мъж избира подарък в магазина. Продавачката го пита: - За жена ви ли, или нещо по-скъпо? - Какво казва Бойко Борисов като дарява кръв? - Дайте ми кофа и нож.