Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно малко момченце било обвинено в изнасилване. Всички факти били против него и делото вървяло зле. Тогава майка му решила да поеме нещата в свои ръце. Свалила гащичките на момченцето и започнала да говори: - Вижте, господа съдии, вижте! Може ли моето момченце с едно такова малко нещо да изнасили? Може ли? С такова малко нещо как ще изнасили? С едно такова малко нещо не може да изнасили! Тогава момченцето прошепнало на майка си: - Мамо, не ме пипай толкова, хихихи, защото-о-о… ще загубим делото…
Адвокати 5,457 прегледа
Следващ →

Още вицове

Поисках от майка ти снимка, а тя ми подари пъзел. - Вуте, верно ли че щели да сменят финансовио министър? - Не. Че си смени само името от Муравей на ?Мура?. - Е па, оти така? - Оти е фафла трепач! След експлозията на американската совалка "Колумбия" през 2003 г. американците анализират защо се е взривило дясното крило. От КГБ анализират защо и лявото не се е взривило. Умрели двама приятели, и единият попаднал в ада, другият в рая. Срещнали се след 10 години и започнали да си говорят. - Значи... - заобяснявал тоя от рая - Казвам ти в тоя рай е супер скучно. Има само трева и някви грозни, хомосексуални ангели, които си въобразяват, че могат да свирят на арфа! Една капка алкохол няма там, даже. Една мацка по реда си няма... само разни монахини, небръснати и некъпани. Приятелят му го слушал с интерес, седнал на голям трон, с чаша отлежала ракия в ръка, а до него две засукани, чисто голи мадами. - Ама, тебе като те гледам си се уредил - продължил другият - Ще ми се и аз да бях в ада, със мацките и чашката. - Да бе... Уредил съм се... - промърморил онзи на трона - Ти кьорав ли си, че не виждаш? Чашата е с дупка, а мацките без! Внучката пита баба си.. - Абе бабо, как сте ги изкушавали едно време мъжете, като нищо не се е виждало от вас от толкова много дрехи ? !? ! - Емии..бабе..ние едно време имахме мъже ебачи а не като днешните..гледачи..