"Кучи син! Съсипа ме! Всичко изгубих! Къщата, апартамента и съм пред окончателен фалит...мислех, че сме приятели, но съм грешал, как можа да ми го причиниш това?! Радвам се, че си в затвора и се надявам там да си поседиш дълго"
Господи, това беше много напечена игра на монополи.
Едно габровче се похвалило на баща си:
- Тате, тате, днес не се качих в автобуса, а бягах след него от училище до вкъщи и така спестих 40 ст.
Баща му вместо да се зарадва му теглил един бой, като нареждал:
- Цял живот ли ще те уча! Другият път да бягаш след някое такси да спестиш повече!