Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка си купува кондом. Аптекарят я пита кой номер иска. Тя отговоря - оооо-оооо-оо-осми номер!
Блондинки 3,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах! Домакинята към госта: - Тръгвате ли? Започна силен дъжд, останете да вечеряте с нас? - А какво има за вечеря? - Варени макарони. - Мисля, че не вали чак толкова силно. - Мамо, а момиче на 14 може ли да забременее? — О, да! — О, не… Прибира се мъж пиян в три през нощта, влиза в стаята и за да не се кара жената връща часвоника с три часа назад. Жената се буди и почва да вика: - Виж само, колко е часа! - Само 12 часа е, виж си сама. Жената не усеща измамата и смекчава това: - Добре де. Нещо искаш ли? - Донеси ми чаша вода. - Сега, скъпи. Жената отива до кухнята и там вижда, че е три часа. Връща се, и като я вижда недоволна мъжът започва контраатака: - Къде се моташ, ма?! Цели три часа ходи, за да донесеш чаша вода! Блондинка отива на доктор и казва: - Докторе, аз май съм болна. - Защо, какво ви има? - Ами вчера гледах реклама за дамски превръзки, течността, която показаха там беше синя, а при мен е червена…