Приятелка пита блондинка:
-Защо си толкова тъжна?
-Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА.
-Защо?
-На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".
Младеж е обвинен в кражба. Адвокатът го пита:
- Имаш ли пари за защита?
- Нито петак. Но имам един "Форд".
- Добре - отговаря адвокатът - Ще се задоволя с него. А сега да пристъпим към работа. Кажи какво си откраднал?
- Как какво? Форда!