Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В кафенето. - Да му цапнем по биричка? - Бира?! В работно време?! - Ей, прав си! Марче, я дай два джина с тоник!
Пиянски 8,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

От какво се страхува човекът паяк? От нищо освен от човека чехал. Две мравки решили да си направят малка разходка из някоя полянка и да си полегнат малко на теферич. Едната казала: - Аз ще си взема една бутилка спрайт, ще си лежа и щи си правя кефа. - Аз пък ще си взема един касетофон с една касетка с оная песен, нали я знаеш "I feel good" и аз да си правя кефа. Отишли те, легнали на полянката, след малко се сетили да си вземат спрайта и касетофона, обаче нещата им ги нямало. След малко от едно храстче излязла друга мравка и казала, оригвайки се: - I feel good!!! Ген. Борисов потърси благословия от патриарх Максим ----- "Бог да е с нас”, бяха единствените думи, които Борисов каза на излизане от Светия синод. ----- "Местоимението "Ние", по отношение на самия себе си, имат право да употребяват крале, президенти, редактори, а също така и носителите на глисти" Марк Твен ----- На изпроводяк Максим към Бойко: - Успех, колега! Те се познаваха още от 80-те години на N-ти отдел на ДС. Доктор разглежда историята на заболяване и казва на жената: - Госпожо, Вашият мъж е напълно здрав. Това го потвърждават всички изследвания и рентгенови снимки. - А не може ли докторе, за всеки случай да направите и една аутопсия? Един шут чел на кралицата виц. Прочел го един път, прочел го втори път, прочел го трети път. Накрая кралицата казала: — Ееееее стига си го чел този виц! Разбрах го вече! — Да Ваше величество, но аз още не съм го разбрал.