Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж отива в болницата и казва на доктора : -Докторе много ме болят топките , пипнете, вижте ако можете помогнете. Доктора: -Нищо ти няма. На другия ден мъжа пак идва. -Докторе много ме боли викнете. медицинската сестра може да знае какво е. Дошла медицинската сестра но и тя казала че нищо му няма. На другия ден човека пак идва и пак се оплаква от болки: -Викнете някои друг човек може да знае нещо повече. Пристигнал случаен човек , пипнал погледнал но и тои нищо незнае. Излиза човека от болницата и вижда 1 негов колега които го пита : -Абе колега ти не си ли зе отпуска -Взех си ама идвам в болницата да ми чешат топките
Други 2,264 прегледа
Следващ →

Още вицове