Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тази сутрин единствен пристигнал навреме на работа в Бизнес парка бил предвидлив служител, който тръгнал от къщи със ски...
Разни 1,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена посреща на вратата пияният си мъж и започва да му вика: - Абе смешник, къде беше цяла нощ бе? И той отговорил: - Играх шах. Жената попитала отново: - Какъв шах, бе? Ти вониш на джибри. Пияницата казал: - Е на шах ли искаш да ти мириша? Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: — Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? — Ами няма. Ламята продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: — Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? — Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: — Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? — Ами има. — Казвай. — Може ли да не дойда? — Може. Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба. "Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание." "Добре, викам си на акъла, за какво ми е тая жаба и понеже играя на тото я накарах да ми каже шест числа. Прибрах се и попълних фиш с нейните числа. И няма да повярвате - ударих джакпота. И като се почнаха едни веселби - цяла седмица. Сетих се за златната жаба и реших да отида да й благодаря. Попитах я какво да направя за нея." "Искам да ме любиш, защото аз всъщност съм омагьосана принцеса!" Гледам я аз - крастава и грозна жаба, ама нали ме направи милионер. Прежалих се, стиснах зъби, притворих очи и почнах да я чукам. По едно време отварям очи и гледам - гадната жаба се превърнала в красиииива, неееежна четиринадесет годишна девойка. Ето така седят нещата, господин съдия... Младеж пита момиче: — Кажи ми, би ли могла да се омъжиш за богат глупак? — Трудно ми е да преценя… Колко пари имаш? - Скъпа, искам да се държиш с мен като с кучето ни? - Какво имаш предвид? - Нищо особено. Просто ме нахрани и ме пусни да се разходя.